Hizmetlerimiz

ANLAŞMALI EKİM

Tohum yetiştiriciliği yapmak isteyen çiftçi arkadaşlar ile iş birliği yapabiliriz. Danışmanımızın reçetelerine göre gübre ve ilaç uygulanması yapılıp, diğer tarım faaliyetlerinde de danışmanımızın kararlarına uyulması durumunda en verimli ve kaliteli mahsulün elde edilmesi beklenmejtedir. Yapılacak sözleşme gereği ürün, mahsul fiyatından en az %10 fazlasına alınacaktır. Sürdürülebilir bir iş birliği öneriyoruz.

ELEME HİZMETİ

Erkeksu Mahallesinde kurulu tesisimiz üç grup makine  (Excell elek, Triyör, hafif tane) ile  titizlikle elenmektedir. Tam otomatik eleme ve tam otomatik ilaçlama  ile saatte 5 ton kapasitesi olan tesisimizde önceden randevu alınarak gelindiğinde bekletmeden hızlıca eleme ve ilaçlama hizmeti tamamlanabilmektedir.

ASPİR YAĞI SIKIMI

Kendi tarlalarımızda özen ile ürettiğimiz aspirleri soğuk sıkma yöntemiyle yağa çevirdik. Aspir Yağı Omega 6 yağları içermektedir. Sağlığa iyi gelmekte ve kilo vermeyi olumlu etkilemektedir. Zeytin yağı gibi kullanılan özel bir bitkisel yağ olarak evlerimizde rahatlıkla tüketilebilmektedir. Bilinçli aileler özellikle bu yağı tercih etmektedir. Doğru fiyat ve kaliteyi tanıtmak için çok uygun fiyat ile 1 kg'lık şişeler halinde sunulmaktadır.